خانه » ایده و خلاقیت » آموزش ساخت پوستر با حروف برجسته
آموزش ساخت پوستر با حروف برجسته

آموزش ساخت پوستر با حروف برجسته

امتیاز دهید :
(8 رای , امتیاز: 4٫50 از 5)
Loading...Loading...

امروز میخوایم آموزش ساخت پوستر با حروف برجسته بپردازیم با ما همراه باشید.

من به این فکر افتادم که یک پوستر درست کنم که از شعرهای مختلف باشد، برای این کاری که تو ذهنم هست باید واقعا تلاشم را انجام بدم که بتونم حروف را به طرز جالبی با تیغ ببرم.  کاملاً مشخصه که برای این کار از یک  برنامه  کامپیوتری خاصی مثل (cinema 4D software) استفادهبشه. ما میتونیم برای راحتی کار از کاتر معمولی استفاده کنیم.

where-to-cut

همانطور که در تصویر بالا نشان داده میشود من در هنگام نوشتن حروف از فونت بولد استفاده کرده ام.بعد از ان من تمام دور تا دور حروف را یک خط باریک کشیدم تا جا بندازد سپس به سمت پشت برگرداندم. از این طریق دور تا دور حروف که پرینت میشونددر طرف دیگر نشان داده نمیشود. من حرفهایی که نوشتم را روی یک برگه که ضخامت بیشتری دارد پرینت کردم وتمام دور تا دور حروف را که خط کشیده بودم بریدم و فقط قسمت چپ هر کدام از حروف را نبریدم و این قسمت مثل یک تکیه گاه عمل میکند.

bend-letters-up

من کلاً کاغذ را به طرف دیگر برمیگردانم و تمام حروف را کاملاً به سمت بالا خم میکنیم مثل باز کردن در دقیقا.

DIY-typographic-art

من دوست داشتم که یک کاغذ قرمز رنگ پشت کارم قرار بدم.

ke$ha-lyrics-poster

همیشه بخاطر داشته باشید که توناژ رنگ نارنجی میتواند یک انتخاب خیلی خوب باشد.شما میتوانید یک دسته از این قابها درست کنید و انها را کنار هم به دیواروصل کنید. یا اینکه میتوانید کارتهای تبریک درست کنید و از حرفهای کمی استفاده کنید. برای اینکه کلمات بطور واضح نشان داده شود یک کاغذ رنگی را از وسط تا کنید درست مثل کارت تبریک و ان کاغذ رنگی را داخل کارت قرار دهید،شما میتوانید باچسب مایع کاغذ رنگی را بداخل کارت وصل کنید. در ضمن شما میتوانید این کار را برعکس هم انجام دهید یعنی حروف را بر روی کاغذ رنگی در بیاورید و سپس پشت انرا کاغذ سفید رنگ بچسبانید.

everybody-gettin-crunk-poster

http://img.3e7en.com/uploads/13891854731.jpg

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ شش = 8

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>